Elbise Burada sitemizden yada Profesyonel Danışmanlık Dış Tic Ltd firmamıza ait farklı sitelerden almış olduğunuz tüm ürünleri sorgusuz sualsiz 1 ay boyunca, dilerseniz aynı ürünün farklı bedenleriyle, dilerseniz tamamen farklı ürünlerle değişim yapabilir, yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Bu işlem oldukça kolaydır ve bu ürünlerin Türkiye’de ana ithalatçısı olan firmamız heray yeni/farklı modeller getirmektedir, böylece yeni modellerle de değişim yapabilmektesiniz.

1- yeni bir ürün / ürünler seçiniz (Bu işlemi ister bu sitemizden ister firmamıza ait diğer sitelerden yapabilirsiniz)

2- Ad Soyad Adres ve EB... (yeni seçtiğiniz ürün kodları bedenleri) yazan ufak bir not kağıdını sizdeki ürünün içerisine gizleyiniz

varsa fiyat farkını da ürün içerisine gizleyiniz (aynı fiyatta ürün seçmeniz gerekli değildir, bu değişim işlemi sayesinde tamamen farklı/yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz)

3- Yurtiçi Kargoyu arayınız, gelip adresinizden alsınlar yada bizzat şubeye giderek sizdeki ürünü kargolayınız (yurtiçi kargoya alıcı ismi yada adresi vermenize gerek yoktur, sözleşme numaramız yeterlidir, yurtiçi kargo sözleşme numaramız: 240473697 alıcı: Profesyonel Danışmanlık)

(Kargo ücreti ödemenize gerek yoktur, yurtiçi kargo ile karşı ödemeli gönderiniz

Göndereceğiniz kargonun ücretini firmamız karşılamaktadır.

 

 İlginize Teşekkür Eder Keyifli Alışverişler Dileriz…

 

 ElbiseBurada.Com


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü